Транзистор GP60S50X, 500V, 60A, TO-247, 500В, 60А
- В наявності
- Код: 15260
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.