Транзистор NCEP15T14 TO-220 для ДБЖ RT-3KL-LCD, 15А, 400В, 150Вт
  • В наявності
  • Код: 22672
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.