АКБ FelicityESS FLB48314TG1-H 48v 314A h, BMS 160A@16S, 16kW, до 16 parallel
  • В наявності
  • Код: 44057
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.