Транзистор NCEP40T15, 150В, 4А, 40Вт
  • В наявності
  • Код: 31783
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.