Імпульсний блок живлення HPD48-100 48В 2.1А (100Вт) перфорований SLIM
  • В наявності
  • Код: 42143
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення HPD48-100 48В 2.1А (100Вт) перфорований SLIM, 140*50*20.5мм