
Розумний зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів 24V 29.2V 10A 292W IP67
4 063 ₴
- В наявності
- Код: 39001
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів 24V з напругою заряду 29.2V та струмом 10A та потужністю 292W призначений для коректного заряджання літій-залізо-фосфатних батарей. Підходить для резервного живлення, сонячних систем, електротранспорту, телеком-обладнання та інших рішень, де використовуються акумулятори LiFePO4.Модель працює за алгоритмом CC/CV, забезпечує стабільний процес заряджання та зручна для регулярного використання. Виконання IP67 підвищує стійкість пристрою до вологи та пилу, що зручно для складних умов експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,35 |
| Вихідна потужність | 292 |
| Вихідна напруга | 29.2 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Індикація | LED |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Номінальна робоча напруга | 230 |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 063 ₴
