
Автоматичний зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів 24V 29.2V 30A 876W
6 876 ₴
- В наявності
- Код: 39000
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів 24V з напругою заряду 29.2V та струмом 30A та потужністю 876W призначений для коректного заряджання літій-залізо-фосфатних батарей. Підходить для резервного живлення, сонячних систем, електротранспорту, телеком-обладнання та інших рішень, де використовуються акумулятори LiFePO4.Модель працює за алгоритмом CC/CV, забезпечує стабільний процес заряджання та зручна для регулярного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,88 |
| Вихідна потужність | 876 |
| Вихідна напруга | 29.2 В |
| Вихідний струм | 30 мА |
| Індикація | LED |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Номінальна робоча напруга | 230 |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 876 ₴
