
BMS плата для LiFePO4 акумулятора 48V 16S 200A/100A
4 938 ₴
- В наявності
- Код: 18933
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BMS плата для LiFePO4 акумулятора 48V 16S 200A/100A — bms плата для керування та захисту LiFePO4 акумулятора.Модуль контролює напругу кожної комірки, балансує елементи під час заряду, обмежує струм і захищає батарею від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву.номінал батареї: 48V, конфігурація 16Sструм розряду — 200A, струм заряду — 100Aпідходить для накопичувачів енергії, ДБЖ, електротранспорту та самостійних АКБ-збірок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 58.4 V |
| Вага (кг) | 1,7 |
| Нижній поріг напруги | 40 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 938 ₴




