
Smart BMS плата для LiFePO4 акумулятора 36V 12S 60A/30A з CAN, UART і RS485
3 126 ₴
- В наявності
- Код: 16351
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Smart BMS плата для LiFePO4 акумулятора 36V 12S 60A/30A з CAN, UART і RS485 — smart bms плата для керування та захисту LiFePO4 акумулятора.Модуль контролює напругу кожної комірки, балансує елементи під час заряду, обмежує струм і захищає батарею від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву. Підтримуються інтерфейси та особливості: CAN, UART, RS485.номінал батареї: 36V, конфігурація 12Sструм розряду — 60A, струм заряду — 30Aпідходить для накопичувачів енергії, ДБЖ, електротранспорту та самостійних АКБ-збірок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 43.8 V |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Висота | 18 |
| Довжина: | 245 мм |
| Нижній поріг напруги | 27.6 V |
| Номінальну напругу | 36 V |
| Ток заряда | 30 А |
| Число каналів | 12 |
| Ширина | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 126 ₴








