
Клемна колодка 6-розрядна TB-4506 45A/600V, переріз дроту 0,5-4,0 мм2, 20 шт в упаковці, ціна за штуку
2 228 ₴
- В наявності
- Код: 13365
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клемна колодка TB-4506
Напруга: 600В
Струм: 45 A
Кількість контактів: 6
Клемми: біметал
Перетин проволоки: 0.5-2,5мм2
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | є |
| Вентилятор | 12 см |
| Вага (кг) | 3,6 |
| Висота | 350 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | 6 series |
| Сертифікат | УКРСЕПРО |
| Структура | SPCC |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор | MATX, MITX, FLEX ATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴




