
BMS плата для LiFePO4 акумулятора 36V 12S 60A/30A симетрична
1 438 ₴
- В наявності
- Код: 12240
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BMS плата для LiFePO4 акумулятора 36V 12S 60A/30A симетрична — bms плата для керування та захисту LiFePO4 акумулятора.Модуль контролює напругу кожної комірки, балансує елементи під час заряду, обмежує струм і захищає батарею від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву. Підтримуються інтерфейси та особливості: симетрією.номінал батареї: 36V, конфігурація 12Sструм розряду — 60A, струм заряду — 30Aпідходить для накопичувачів енергії, ДБЖ, електротранспорту та самостійних АКБ-збірок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 43.8 V |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Висота | 16 |
| Довжина: | 82 мм |
| Нижній поріг напруги | 30 V |
| Номінальну напругу | 36 V |
| Число каналів | 12 |
| Ширина | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴

