
BMS плата для LTO акумулятора 48V 20S 100A симетрична
5 188 ₴
- В наявності
- Код: 9505
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BMS плата для LTO акумулятора 48V 20S 100A симетрична — bms плата для керування та захисту LTO акумулятора.Модуль контролює напругу кожної комірки, балансує елементи під час заряду, обмежує струм і захищає батарею від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву. Підтримуються інтерфейси та особливості: симетрією.номінал батареї: 48V, конфігурація 20Sструм розряду — 100Aпідходить для накопичувачів енергії, ДБЖ, електротранспорту та самостійних АКБ-збірок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 56 V |
| Вага (кг) | 0,595 |
| Висота | 18 |
| Довжина: | 177 мм |
| Нижній поріг напруги | 34 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 20 |
| Ширина | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 188 ₴

