
BMS плата для LiFePO4 акумулятора 60V 20S 20A/10A симетрична
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 9503
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BMS плата для LiFePO4 акумулятора 60V 20S 20A/10A симетрична — bms плата для керування та захисту LiFePO4 акумулятора.Модуль контролює напругу кожної комірки, балансує елементи під час заряду, обмежує струм і захищає батарею від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву. Підтримуються інтерфейси та особливості: симетрією.номінал батареї: 60V, конфігурація 20Sструм розряду — 20A, струм заряду — 10Aпідходить для накопичувачів енергії, ДБЖ, електротранспорту та самостійних АКБ-збірок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 73 V |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Нижній поріг напруги | 50 V |
| Номінальну напругу | 60 V |
| Число каналів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

