
BMS плата для LTO акумулятора 24V 10S 100A симетрична
4 563 ₴
- В наявності
- Код: 9489
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BMS плата для LTO акумулятора 24V 10S 100A симетрична — bms плата для керування та захисту LTO акумулятора.Модуль контролює напругу кожної комірки, балансує елементи під час заряду, обмежує струм і захищає батарею від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву. Підтримуються інтерфейси та особливості: симетрією.номінал батареї: 24V, конфігурація 10Sструм розряду — 100Aпідходить для накопичувачів енергії, ДБЖ, електротранспорту та самостійних АКБ-збірок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 28 V |
| Вага (кг) | 0,565 |
| Нижній поріг напруги | 17 V |
| Номінальну напругу | 24 V |
| Число каналів | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 563 ₴

