
Акумулятор PKCELL 1.2V AAA 1000mAh NiMH Already Charged, 4 штуки у блістері ціна за блістер, Q12
5 001 ₴
- В наявності
- Код: 9323
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор забезпечує живлення пристроїв із середньою та великою потужністю. Працює при зниженому та підвищеному температурному режимі та
великих навантаженнях. Застосовуються акумулятори для диктофонів, плеєрів МР3, іграшок, ліхтариків, пультів дистанційного керування та інших.
пристроїв.
Напруга: 1.2 В
Маркування акумулятора: AAA
Тип акумулятора: Ni-MH
Місткість: 1000 мА
Матеріал упаковки: пластик (блістер)
Термін зберігання – до 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Індикація | LED |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232 - опціонально |
| Тип ДБЖ | модуль для віддаленого управління |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 001 ₴
