
ДБЖ з правильною синусоїдою LogicPower LPY-W-PSW-5000VA, 5000 VA / 3500 Вт, 48 В
29 735 ₴
- В наявності
- Код: 4148
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо важлива безперервна робота підключеної техніки, ДБЖ з правильною синусоїдою LogicPower LPY-W-PSW-5000VA, 5000 VA / 3500 Вт, 48 В допоможе зберегти живлення та зменшити ризик простоїв.Правильна синусоїда робить пристрій придатним для техніки, чутливої до форми сигналу: котлів, насосів, автоматики, систем безпеки, комп’ютерів і мережевого обладнання.Модель: LPY-W-PSW-5000VAВихідна потужність: 5000 VA / 3500 ВтТип обладнання: лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдоюФорма вихідного сигналу: правильна синусоїдаНапруга акумулятора: 48 ВКількість розеток: 2Індикація: LCDРішення можна використовувати для ІТ-обладнання, систем зв’язку, автоматики, побутової та професійної техніки, де важливі стабільність і коректна форма сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 20,8 |
| Вихідна потужність | 5000/3500 |
| Індикація | LCD |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою |
| Тип монтажа | настінна |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 735 ₴







