
Контактор міні для змінного струму CHINT CJX2-K0601, 220V, 6А, 1NC, 46*59*58мм
70 265 ₴
- В наявності
- Код: 40765
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 530 |
| Вихідна потужність | 8000/8000 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Індикація | РК-дисплей |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS485/CAN |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип ДБЖ | Гібридний |
| Тип монтажа | настінна |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 486 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 265 ₴


