Якщо важлива безперервна робота підключеної техніки, ДБЖ з правильною синусоїдою LogicPower LP UL2200VA, 2200 VA / 1600 Вт, 12 В допоможе зберегти живлення та зменшити ризик простоїв.Правильна синусоїда робить пристрій придатним для техніки, чутливої до форми сигналу: котлів, насосів, автоматики, систем безпеки, комп’ютерів і мережевого обладнання.Модель: LP UL2200VAВихідна потужність: 2200 VA / 1600 ВтТип обладнання: лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдоюФорма вихідного сигналу: правильна синусоїдаНапруга акумулятора: 12 ВКількість розеток: 2Індикація: LCDРішення можна використовувати для ІТ-обладнання, систем зв’язку, автоматики, побутової та професійної техніки, де важливі стабільність і коректна форма сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18,35 |
| Вихідна потужність | 2200/1600 |
| Індикація | LCD |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 377 ₴







